Menu

9/18/2012

Anna Dello Russo for H&M

Bildiğiniz gibi Mayıs ayı yazımda Anna Dello Russo'nun H&M için özel bir kolleksiyonu çıkaracağını belirtmiştim. ( hatırlamak için Tık Tık ) Ve işte bu özel serinin fotoğrafları en sonunda paylaşıldı!
 
Özetlememiz gerekirse, Anna Dello Russo kolleksiyonu, takı, ayakkabı, güneş gözlüğünü de içeren geniş bir yelpazeden oluşuyor. Açıklanan bilgiye göre, ürün fiyat aralığı 25$ ve 299$ arası değişecek. Kolleksiyonun en pahalı parçalarını uzun çizmeler oluşturuyor. Sınırlı sayıda üretilen kolleksiyon 4 Ekim tarihinden itibaren H&M mağazalrında ve internet sitesinde satışa sunulacak.  
 
Peki , serinin bazı modellerini görmek istermisiniz? Bunun için aşağıda paylaştığım resimlere göz atmaya ne dersiniz? :) Bence, şimdiden beğendiğimiz modelleri belirlemekte fayda var :)
 
Way back in May, I announced that influential fashion editor Anna Dello Russo would be designing an exclusive accessories line for H&M and now we have photos of the gorgeous collection! (To remember my post on May Click click here.

In case you need a recap, Anna Dello Russo for H&M will include a full range of accessories encompassing everything from jewelry and shoes to sunglasses and luggage. It is said that  prices will range from $25 for earrings to $299 for thigh-high leather boots. The limited-edition collection will launch at more than 140 H&M locations worldwide and online starting on October 4th.

Want to see what the pieces look like? Scroll on down to check out the entire lookbook of H&M

 
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...