Menu

9/02/2012

Yazdan Sonbahara Geçiş Trendi: Tüvit Ceketler / Summer-to-Fall Style: Bouclé Jackets

Serin Sonbahar akşamlarında, sezonun trendi tüvit ceketler şıklığınıza yenisini ekleyin. Gerek klasik ve feminen Chanel- stili tüvitleri , gerekse sofistike  spor kesimli ceketleri tercih edebilirsiniz. Çünkü bu sezon her model tüvitler çok moda. Şık bir maksi elbise üzerine giyebilir, veya zahmetsiz bir gündüz görünümü için basic bir jean ile kullanabilirsiniz. Sezonun trendi deri skinny pantolonlarla kombinlediğinizde ise sizi hem gece hem gündüz kurtaracak :)
 
Keep warm and very stylish on chilly fall nights with bouclé jackets. From biker chic cuts, to the classic and feminine Chanel-style jacket, there are so many to choose from! Throw it over a stylish maxi dress, wear it over tee for an effortless daytime look, or layer your bouclé jacket with a leather pants for a cozy fall outfit!
MSGM bouclé blazer($568) Gryphon Elle jacket($595) Jucca tweed blazericon ($166)

Rena Lange boucle jacketicon ($448) Moschino Cheap & Chic Lucky red plaid boucle jacket($1,275) Annarita N. boucle cardigan ($224)


Bu trendi son zamanlarda birçok ünlünün de favorisi olmuş durumda. Kate Moss, kırmızı parlak tüvit ceketine , kontrast siyah beyaz basic tshirtü , skinny jean pantolonu ve babetleriyle hem sade hem de şık olmayı başarmış. Kate Moss gibi görünebilmek için çok pahalı ürünler seçmemize gerek yok, basit parçalarla bu tarzı kolayca yakalayabiliriz. Ben sizler için bunlardan bir tane yaptım. :)
 
This trend had became one of the most fav of the celebrities. Kate Moss looked impossibly chic in a red contrast-trim boucle jacket which she paired with a breton stripe tee, skinny jeans and ballet flats.Get the look for Kate Moss, be attention that, its not needed too much expensive clothing , so check it out my try below :)
 
 

[1] Cadet Zip Cardigan, sale $11.99 at forever21.com
[2] Scarf, sale $19.50 at express.com
[3] BDG  Sleeve Nautical Tee, $28 at urbanoutfitters.com
[4] Front Pockets Hobo,  $24.99 at thelimited.com
[5] Mossimo "Odell" Ballet Flats, $12.99 at target.com
[6] Levi's 535 Skinny Denim Leggings, $40 at kohls.com

 
Boucle Jackets

Mango jacket
mango.comBlazer
ZaraForever 21 tweed jacket
forever21.comBy Malene Birger jacket
net-a-porter.com2 yorum:

  1. Gercekten guzel, şık ve uzerinde ugrasilmis bir parca bu. Sade parcalarla giyildiginde muthis bir hareket katiyor

    boyaynasiyansimacisi.blogspot.com

    YanıtlaSil
  2. Bir güzelliği de tüvitin modasının hiç geçmeyeceği. Bildiğin gibii Chanel model tüvitler her sezon var. Dolabımızda bir tane bulundurmak gerek! :)

    YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...