Menu

6/03/2012

Yeni Trend Spor Ayakkabılar / New Trend Sneakers

1-) Nike ‘Racquette Slice’ Hightop Sneakers

Nike'ın  " Racquette Slice" Hightop modeli  yaz için markanın evrim sayılabilecek bir modeli. Bu modelde Nike, hem bir spor ayakkabının konforunu hem de kafesli tasarımı ile trendy şık bir model yaratmış. Spor ve modayı başarı ile entegre eden bu modelin 3 farklı rengi bulunuyor: haki, siyah ve bej. Meraklısına, bu modelin satış fiyatı $95 olarak belirlenmiş. 

Nike Sportswear Racquette Slice high top sneakers are a summer evolution of the Racquette Mid. By integrating the stylish and trendy caged design with the comfort of a sneaker, they represent the perfect blend of sport and fashion. Available in khaki, shimmer and black colours and sold as $95.


2-) Adidas Originals Beachstar 2012 Summer Beach Sneakers

Adidas, yeni Orijinal Beachstar 2012 serisiyle bu yaz plajları vurmayı hedefliyor. Bu seride ayakkabıların üst kısmına delikli ve Crocs tarzı birleştirilmiş. Sıradışı  yapısının dışında, ayakkabının iki yanında klasik Adidas 3-çizgisinin konulması unutulmamış.Adidas'ın bu yeni serisi 5 ayrı renkden oluşuyor: Beyaz, neon yeşil, kırmızı, mavi ve siyah. Tüm modellerin unisex olduğunu belirtmekte fayda var.
Hit the beach wearing your hottest sneakers in an updated and more revolutionary design. The adidas Originals BEACHSTAR summer 2012 collection features a selection of Croc-style shoes. In addition to the unconventional structure you can spot the shell toe on the front section and the popular Three Stripes on the sides.The color palette is limited to 5 shades: white, neon green, red, black and blue. Go for one of these unisex.
 


Adidas yine Jeremy Scott ile ortaklaşa bir model için çalıştı, ve ortaya parlak , yüksek , vintage stilinde bir model ortaya çıktı. Bu model, daha çok cesur model , ve yüksek tabanlı spor ayakkabı seven bayanların favorisi olacağa benziyor. Yeni nesil Jeremy Scott/ Adidas spor ayakkabıları bu Ağustos ayında satışa sunulacakmış.
Adidas again did a colaboration with Jeremy Scott and made out a inetersting design. The model is bright and bold with a cool retro style and  is for  ladies loving sneakers both high heels and brave.
These beauties  by Jeremy Scott for adidas will be available this August.

 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...