Menu

8/25/2012

Tory Burch Sonbahar 2012 Çantalar / Tory Burch Fall 2012 Handbags

 
Yeni sezon aksesuarları gerek model gerek desen ve dokular yönünden bizlere birçok heyecan verici alternatif sağlıyor. Tüm bu fırsatlar ile bizler yeniden almaya teşvik ediliyoruz. 
Sonbahar 2012 de Tory Burch bizlere şeker tadında yeni bir kolleksiyon hazırlamış. Bir taraf lüks, egzotik hayvan desenleri kullanılırken, diğer tarafta büyük baskılar yine ön plana çıkartılmış. Hayvan desenleri birçoğumuz tarafından zevkle tercih edilirken, marka bu desenleri sevmeyenleri de düşünmüş. Geçen sezonlarda da gördüğümüz zigzag desenli retro detaylı dokular bu sezonda kullanılmış. Bunun yanında, çiçek desenlerinden vazgeçemeyenler için de yagmurlu havalarda içimizdeki bahar havasını hala hissedeceğimiz modeller de hazırlanmış. Daha detaylı incelemek için aşağıda yeni sezon Tory Burch modellerine bakmanızı öneriyorum. :)

The new season provides plenty of exciting opportunities to stand out, especially accessories-wise where playing with tones, patterns and textures all at once is not only allowed but also highly encouraged to buy.
The newest Tory Burch handbag collection will definitely prove an arm candy inspiration basis.On one side, we have animal prints combined with the luxurious exotic skin texture for a classy allure. On other side, we are able to see bold print mixing. Animal print mixes are certainly a fun alternative but you can also choose different print mixes for an interesting touch. Still, if you're not exactly an animal print fan, there's no need to feel left out as the label has plenty of other cute options to capture your attention. Zig zag patterns or abstract touches are other fun alternatives. And If you're still interested in rocking floral prints during the upcoming rainy days, you can definitely do so by this newly collection. So now, check the newest models below :)
  

1 yorum:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...