Menu

4/26/2012

2012 Gelin Ayakkabıları / 2012 Wedding Shoes

Yaz mevsimi neredeyse geldi, ve düğün sezonu koşturmacası çoktan başladı. Bir gelin için çarpıcı bir gelinlik her ne ise, gelin ayakkabısıda o kadar onun için önemlidir. Bu yıl gelin ayakkabıları  farklı renk ve stilde geliyor. 
Peki siz olsanız hangi model ve renkde tercih yapardınız?Veya hangi tür sizi cezbedebilir? Şeritli mi, dantelli mi , puantiyeli mi,  yoksa çiçekli mi?Zor olduğunu biliyorum. O halde sizler için seçtiğim modellere bir göz atın, belki hayalinizdeki modellerden bir tanesi burada saklıdır? :)   Tadını çıkarın!
 
Summer is nearly to come, which means wedding season will be opened sooner. For a bride who wants a stunning bridal look for her special day, she will never forget that the wedding shoes play great role in it. This year the wedding shoes come in different colors and styles. .
So which color will you choose? And what kind of wedding shoes you will love better like those wedding shoes with bows, stripes, polka dots and floral patterns? Hey, come here and take a look to find your dream wedding shoes which would make your wedding dream romantic. Enjoy!

1-  Christian Louboutin en ünlü ayakkabı tasarımcılarından biri, onun ünlü imza kırmızı tabanlı modelleri mükemmel bir düğün günü için özel bir seçimdir. Mesela; Hilary Duff , kendi düğünü için Christian Louboutin peep-toe modelini seçti
Christian Louboutin is one of the most famous shoemakers, the signature red soles are a special choice for the perfect wedding day.For example; Hilary Duff chose Christian Louboutin peep-toe pumps for her wedding day.2- Kim Kardashian, düğününde Giuseppe Zanotti marka  birden fazla çift ayakkabı giydi. Zanotti, koleksiyonlarını her geçen sene daha da geliştiriyor ve bu da bir geliniçin daha çok seçenek anlamına geliyor! :)

Kim Kardashian wore multiple pairs of Giuseppe Zanotti’s heels at her wedding. Zanotti collections seem to get bigger every season which means a better selection of shoes that work for a bride.


 3-) Popüler Brian Atwood Maniac ayakkabılar son zamanlarda heryerde görülüyor ve özellikle parlak renkleri bir çok kırmızı halı ünlüleri tarafından sıkça tercih ediliyor. Örneğin; Sarah Jessica Parker'ın, son zamanlarda birçok etkinlikde Brian Atwood marka beyaz Starlet modeli giydiği farkedilmiş. 

The popular Brian Atwood Maniac pump is seen all over the red carpet & available in many brights colors right now. Sarah Jessica Parker has been wearing white shoes at many events recently & has been spotted in the Brian Atwood Starlet pump.


4- ) Jimmy Choo gelin ayakkabı seçiminde en büyük kolleksiyona sahip markalardan biridir. Marka ayakkabılarda daha çok kristaller, parıltılı ve  satenleri kullanıyor.

Jimmy Choo has one of the largest selection of bridal shoes. The shoes feature crystals, glitter and beautiful satins.5-) Sergio Rossi modelleri, eşsiz ve güzel bir gelinlik seçimdir.İtalyan tasarımcı kristaller kullanmayı çok  seviyor ve bunu bir imza olarak kullanıyor. Markayı en çok tercih eden ünlülerden birisi de Madonna: Madonna, alt resimde göreülen kendinden kristal süslü sandaleti bir davette giymişti. Hatta bu model birçok ünlü tarafından tercih edildi. En son Leighton Meester da kırmızı halida bu ayakkabılar içinde yakalanmış! 

Sergio Rossi is a unique and beautiful bridal choice. The Italian designer loves using crystals and has created a signature scalloped style.Madonna was spotted in one of their crystal embellished sandals and the Cachet slingback  has been a staple for several celebrities – most recently seen on Leighton Meester.

 


    6-) Ve diğer İlkbahar/Yaz 2012 gelin ayakkabı modelleri
 
         Other wedding shoes I like for S/S 2012:

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...