Menu

4/16/2012

Charlotte Olympia Fall 2012


Charlotte Olympia Sonbahar 2012 kreasyonu yine platform ayakkabılar ve bantlı sandalet modelleri ile muhteşem bir şekilde geliyor. Marka, modern kadını temsil den yine güzel bir kolleksiyon hazırlamış. Gerçekten de, usta modacı bu inanılmaz aksesuarlara kadınsı ve sofistike bir aura garanti edebilmek  için görkemli aksesuarlar  ile çalışmaktan çekinmiyor.
Ayakkabı kresasyonları Hollywood'da sayısız ünlü tarafından - Blake Lively, Beyonce ve Katy Perry vs- tercih edilen markanın gelin 2012 Sonbahar modellerine bir göz atalım.!

The Charlotte Olympia fall 2012 shoes repertoire lines up an impressive array of platform pumps and strappy sandals.The brand is synonymous with the modern femininity. Indeed, the ingenious couturier is not afraid of working with old time glamor elements in order to guarantee the feminine and sophisticated aura of these amazing accessories. So let's now look at the new  Fall 2012 models of the brand that inspires many Hollywood celebrities; Blake Lively, Beyonce and Katy Perry etc. !
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...