Menu

4/28/2012

MAC -Yeni Marin Kolleksiyon / MAC- Hey Sailor Collection

Ben deniz -marin ile ilgili herşeyi  çok seviyorum, bu yüzden MAC- Hey Sailor kolleksiyonu  benim için mükemmel. Bu yeni koleksiyonda Mac bize sevimli ambalajlar içinde birçok renk sunuyor. Seçilen renkler hem bizim güzel görünmemizi sağlayacak , hem de yaz için ideal renk tonlarına kavuşacağız!
Sizinle Kolleksiyonu bir an önce paylaşmak istiyorum, zira ne demek istediğimi aşağıdaki fotoğraflardan anlayacaksınız. :)
Yalnız  tek bir önemli nokta, MAC bu seriyi sadece 8 haftalığına görücüye çıkaracak, ve son derece sınırlı sayıda olacağı belirtilmiş. 3 Mayıs 2012'de raflarda  bulabileceğiz, ve yaklaşık 30 Haziran 2012'ye kadar seri devam edecek! :) Bilginize! :)

I love anything nautical, so the MAC Cosmetics Hey, Sailor! range is perfect for me. This new collection offers up a selection of playful shades and adorable packaging, and not only do they look great, but they are also incredibly versatile and perfect for summer. The collection provides and abundance of colour and bronzing shades and  I’m excited to share this with you. 
The one important point is that the collection is only available for 8 weeks, so it’s ultra limited edition and the dates you can get it are from 3rd May 2012 – approx 30th June .


Her üründe kullanılan mavi-beyaz çizgili  marine temasına bayıldım. Tüm kolleksiyonu kesinlikle almaya teşvik ediyor. Özellikle kırmızı rujun ambalajı şahane olmuş. Ben hemen bir tane alacağım :)

I love how they’ve managed to have the nautical theme running through every product and the blue and white stripes are really attractive looking- especially on the lipsticks, as it makes them stand out that extra bit more. All the products encourage us to buy all.  Its clear that I will buy one from that red lipstick :)Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...