Menu

4/01/2012

Bu Hafta Beğendiğim Ürünler / Products I liked This Week

1 - Marc Jacobs Dot :Marc Jacobs, "Dot" isimli yeni parfümü Nisan ayında mağazalardaki yerini alacak. Kolleksiyonlarında da sık gördüğümüz puantiyeli kırmızı çiçek şeklideki şişesiyle yine farkını koyan Marc Jacobs, parfümün üst notalarında frambuaz, hanımeli ve dragon meyvesi, alt notalarında ise vanilya ,portakal çiçeği, hindistan cevizi , yasemin , misk ve odun kullanmış. Marc Jacobs Dot'ın , vücut losyonu ve duş jeli serisi de aynı anda satışa sunulacak. Tüm ürünler 30ml, 50ml, ve 100ml EDP sprey olarak mevcut olacak.
Şahsen ben bu kokonun nasıl koktuğuyla pek fazla ilgilenmiyorum. Çünkü uğur böceğini andıran kırmızı  puantiyeli şişesine bayıldım! Kim bilir belki bize şans getirir, ne dersiniz?

Marc Jacobs is to launch Dot, a women's fragrance inspired by the polka dot. The fragrance is housed in a bottle adorned with a polka dot flower-type lid.Notes in the top include red berries, dragon fruit and honeysuckle; the heart reveals jasmine, orange blossom and coconut water, while vanilla, musk and driftwood.Marc Jacobs Dot will be available  in April as 30ml, 50lm and 100ml eau de parfum spray; body lotion and shower gel.
Personally I'm almost not interested in what this fragance smells like because I like the bottle so much! :) It's a kind of ladybird mash-up with dots and wingy-like petals. May it brings us luck, who knows! ;)

2 - OPI Vintage Minnie Mouse Collection :


Her sezon değişik markalarla yaptığı işbirlikleriyle bizi şaşırtan OPI bu sezon da Minnie Mouse vintage kolleksiyonuyla karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.  Kırmızı ve pembe tonlarından oluşan kolleksiyonda, ayrıca simli ve pembe kalpli  bir oje de yer alıyor.Ben en çok bu kalpli olanını sevdim, beni tamamiyle çocukluğuma götürdü. :)
Bu arada tüm kolleksiyon Haziran 2012'de raflarda olacak, yani o zamana kadar  ne yazıkki bekleyeceğiz.

Every season OPI surprises us with the collaborations with other brands. And this time the brand worked with Minnie Mouse and created vintage series of nail laquers. Th collection consist of different colours of pinks and reds which is the specific symbol of Minnie Mouse. Morever, and that I loved most is the shimmering, confetti light pink heart colour. :)
By the way, all collection will be available in June 2012, so we have to wait till that time. :(

From left to right :
 • Nothin’ Mousie ’bout It – Don’t squeak it – SHOUT IT! This confetti light pink is tops!
 • I’m All Ears – Tell me how much you love this magenta shimmer
 • If You Moust You Moust – You gotta pink what you gotta pink
 • The Color of Minnie – You had this little mouse at red
 • 3 - Clinique Chubby Sticks For Eyes :


  Clinique, 2012 Sonbahar mevsimi için hazırladığı Chubby göz kalemlerini geçen günlerde  tanıtttı. Henüz renklerin isimlerinin bellli olmadığı kolleksiyon resimde görüldüğü gibi 8 renkten oluşuyor: mor, haki, toprak, açık mavi, lila, kahve gümüşi yeşil ve pembe.

  Clinique will be launching in fall 2012 new shades of Chubby Sticks for Eyes. The names of the colors are yet to be revealed so as the launching date. From the picture there will be 8 shades: purple, khaki, sand, light blue, violet, brown, silver green, and  pink.

  Hiç yorum yok:

  Yorum Gönder

  Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...