Menu

5/22/2012

Charlotte Olympia Pre-Fall 2012


İki günlük aradan sonra, gördüğünüz gibi bloguma hızlı bir dönüş yaptım. Bugün, Swarovski mucevherlerinden başlayarak aksesuara giriş yaptık. Şimdi bayanların en hassas oldukları aksesuarla devam ediyoruz. Evet ayakkabılar! :)

Bu Pre-Fall 2012 koleksiyonunda, tasarımcı Charlotte Olympia,  Matruska bebek yüzleri, ahşap süsleme, parlak renkler ve Anastasia & İrina gibi bir çok isme sahip Rus kültüründen esinlenmiş.
Kolleksiyonda bir de Lulu Guinnes'e ithaf edilen "Luella" isimli bir özel bir modelde bulunuyor. Benim favori modellerimi soracak olursanız sizlere şu şekilde sıralayabilirim;  Anastastia, Irina, Ursula, Flora :)

After resting two days time, I came back fastly as you see! :) Today I start with Swarovski jewelry, and still continue with accessories. Now lets go on with other accessories that most women go crazy with them. Yeap we are continuing with Shoes! :)
In this Pre-Fall 2012 collection, designer Charlotte Olympia  was inspired by the Russian culture featuring Matryoshka doll faces, lots of wooden embellishment, bright colors and names such as Anastasia & Irina.There’s also a special design, the Luella pump which is named after Lulu Guinness featuring a pair of luscious lips. My favorite styles are ; Anastastia, Irina, Ursula, Flora :)
















Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...