Menu

5/13/2012

Maxi Etek Nasıl Giyilir? / How to Wear Maxi Skirt?

Maxi etekler moda tarih boyunca bir  çok kez  popüler olmuştur  ve her gelişinde farklı, beklenmedik stilde geri dönmüştür. Bu sezonda  maxi etek, renk çeşitliliği (mavi, yeşil, turkuaz, ahududu, kırmızı yanı sıra siyah ve beyaz gibi nötr ve pastel renkler) , baskı (özellikle yaban baskılar, leopar, çizgiler, çiçekler, vb) ve değişik modellerde (pileli, dökümlü, fırfırlı, asimetrik, düz, vb) öne çıkıyor. Bu çeşitlilik nedeniyle  maxi etek giyen her bir kadın farklı bir stile bürünüyor.
Maxi etek oldukça yönlü bir bir giyim tarzıdır. Harika ve  doğru seçilmiş bir maxi etek bir kadını hem şık gösterebilir , aynı zamanda tüm kusurlarını ta mükemmel şekilde örtebilir.
Gelin hep beraber ünlülerin maxi etek giyim tarzlarına bir bakalım, aynı zamanda farklı tarzların ilham alalım:)

Maxi skirts have been trendy many times throughout the fashion history but each time they returned with a twist bringing something fresh and unexpected to fashionistas. This season maxi skirts come in a variety of great colors (blue, green, turquoise, raspberry, red as well as neutrals like black and white, and pastel colors) and prints (wild prints, especially leopard, stripes, florals, etc.) Designs of maxi skirts are also different (pleated, draped, frilled, asymmetrical, straight, etc.). Due to such diversity there is a style for a every women to pull off.
Maxi skirt is a rather versatile item. It is great for every shape and when chosen right it can conceal woman’s problem areas and emphasize her assets.
Now let's look at celebrities wearing maxi skirts, as well as be inspired by them. :)

Olivia Palermo

Kim Kardashian

Kate Bosworth


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...